Newsy

MISS

Czasopismo MISS to ekspert w tematyce modowej, urodowej i fitness, które dedykowane jest osobom takim jak Ty, czyli chcącym poszerzać swoją wiedzę i dbającym o swój rozwój osobisty. Jeśli zależy Ci na tym, by mieć dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji, być na bieżąco z najnowszymi trendami to czas najwyższy zaopatrzyć się w MISS. Nie marnuj pieniędzy na kolorowe czasopisma, w których nie znajdujesz zbyt wielu informacji dla siebie. Spożytkuj je w sensowny sposób, zaopatrując się w MISS, którą tworzy zespół specjalistów z różnych dziedzin, zawsze służących pomocą i wyjaśnieniem wszelkich niejasności, które trapią czytelnika. Popularność czasopisma prowadzonego przez Top Modelkę i początkującą pisarkę, red. naczelną Anitę Rakowską , a stałe zamieszkującą na wyspie Wolin spowodował że niezbędne było poszukiwanie nowych osób do tego opiniotwórczego pisma do tej pory wywiady dla MISS udzieliły : pisarki, sportowcy, modelki a także politycy, mamy nadzieję że wzbogacenie pisma a nowe zdolne kreatywne osoby, spowoduje dalszy rozwój pisma. ARENA POLITYCZNA która w grudniowym numerze ukaże się po raz pierwszy, pocżtkowo pragneliśmy by byli to młodzi przedstawiciele wszystkich formacji politycznych liczących się w Polsce z uwagi jednak iż tylko połowa z nich przyjeła nasze zaproszenie, postanowiliśmy więc że w naszej arenie beda się wypowiadali się dziennikarze i twórcy stron o tematyce społeczno – politycznej, a także osoby które troszczą się o Polskę i dzielą się swoimi poglądami na grupach facebookowych Polska jest tylko jedna, Sejm RP.Jak zwykle w ostatnim numerze roku Czasopisma MISS nie zabrakło podarunków dla czytelników.

World Newspaper

- serwis angielskojęzyczny, tu znajdziesz informacje z każdego zakątku globu, dodatkowo ranking gazet z każdego kraju, z polski najwyżej oceniane są Rzeczpospolita i Dziennik Polski 


New York Times

najważniejsze wydarzenia, multimedia, recenzje i opinię na temat polityki, biznesu, sportu, filmu, podróży, książeki, oferty pracy w USA, edukacja, nieruchomości, samochody i wiele innych.


EU Magazine

EU Magazine jest pierwszym w Polsce dwujęzycznym magazynem . EU Magazine uczestniczy w publicznej dyskusji o przyszłym kształcie Europy


Wprost

WPROST24 - portal informacyjny. Najświeższe wiadomości, najciekawsze komentarze i opinie. Blogi najlepszych publicystów.


Yahoo

najczęściej odwiedzany serwis na świecie. Szybko znajdziesz tu to czego szukasz, skontaktujesz się z przyjaciółmi na całym świecie i dowiesz się najnowszych informacji.

Kreator stron internetowych - strona bez programowania