Literatura

emma popik

EMMA POPIK - Trzeci Cycek

Tytułowy Trzeci cycek rozpoczyna tom, na który składa się siedem intryguj±cych i przejmuj±cych opowie¶ci. Kwestie płci, wolnej woli, przeznaczenia, ratowania ludzko¶ci przed knowaniami służb i tyrani± systemu, walki o własn± tożsamo¶ć, marzenia, miło¶ć, prawo do wyboru, relacje między człowiekiem a sztuczn± inteligencj±. Oto tematy, które autorka porusza z odwag±, m±dro¶ci± oraz niebywał± wprost empati±, wnikaj±c w dusze kobiety, mężczyzny, robota.
 
cena : 18,24 zł                kup teraz
szkarlatna

DANIELLE STEEL - Blue

Najnowsza powie¶ć Danielle Steel.
Absolutna klasyka powie¶ci obyczajowej.

Ginny miała wszystko: obiecuj±c± karierę, przystojnego męża i ¶licznego synka. Aż do strasznego dnia, gdy obaj zginęli w wypadku samochodowym. Jej życie w jednej chwili rozsypało się w drobny mak, a ona straciła nadzieję, że kiedykolwiek uda się je odbudować. Kiedy na ulicy spotyka bezdomnego..

cena : 26,57 zł                       kup teraz
be happy

BE HAPPY - muzyka uzdrawiaj±ca

25 doskonałych traków , płyta zaczyna się Modlitw± o pogodę ducha , nie jest przypadkiem że wła¶nie ten utwór pojawia się na pocz±tek, pogoda ducha to podstawa wej¶cia w stan rado¶ci.  Doceniaj±c piękne głosy Al Stewarta, Aleksandry Daukszewicz i Michała Masłonia, 

cena : 12,00 zł                            kup teraz
english business

BUSINESS ENGLISH MANAGEMENT

Kurs „Business English – Management” jest ¶wietn± lekcj± profesjonalnego słownictwa biznesowego zwi±zanego z najważniejszymi obszarami zarz±dzania przedsiębiorstwem. Zakres tematyczny koncentruje się na zarz±dzaniu finansami, opracowywaniu strategii rozwoju przedsiębiorstwa, budowaniu zespołu i zatrudnianiu pracowników. 
cena :  19,20                      kup teraz                           
pie¶ni historyczne

¦PIEWY SZLACHECKIE I RYCERSKIE

¦piewy szlacheckie i rycerskie. Tradycja rycerska i szlachecka ma wpływ na nasz obyczaj, zachowanie, pomysły na odpoczynek i zabawę, życie codzienne. Na płycie zaprezentowano utwory sięgaj±ce do polskich korzeni , takie jak „Idzie żołnierz borem, lasem”, czy „Pie¶ń rycerzy Krzywoustego”. Znaczn± czę¶ć kr±żka wypełniaj± rejestracje w znakomitym wykonaniu międzywojennego Chóru Juranda..
cena : 32,99  zł                          kup teraz
pie¶ni patriotyczne

MAJOWA JUTRZENKA

Płyta MAJOWA JUTRZENKA została przygotowana jako dodatek do majowego numeru czasopisma MISS – PATRIOTYCZNEJ MISS, oprócz które kupi± majowy numer Czasopisma , można j± nabyć w cenie 11 zł . Na płycie znajduje się 24 pie¶ni patriotycznych takich jak Warszawianka, Witaj majowa jutrzenko, Bogurodzica, 10 kwietnia, Pierwsza Kadrowa do płyty doł±czone s± teksty pie¶ni oraz nuty. 
cena : 11,00 ZŁ                    kup teraz
miasto 44

MIASTO 44

Film Jana Komasy, to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowie¶ć o miło¶ci, a także odwadze i po¶więceniu rozgrywaj±ca się w czasie Powstania Warszawskiego. Stefan (Józef Pawłowski) i Biedronka (Zofia Wichłacz) poznali się w konspiracji i zakochali w sobie od pierwszego wejrzenia.
cena : 71,20 ZŁ                                       kup teraz
gwiezdne wojny

GWIEZDNE WOJNY PRZEBUDZENIE MOCY

Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porz±dek rosn± w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wie¶ci w chwili, gdy galaktyka potrzebuje go najbardziej. Rey, pustynna zbieraczka złomu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, ł±cz± siły z Hanem Solo i Chewbacc± w poszukiwaniu ostatniej nadziei
cena :  39,99 ZŁ                         kup teraz

Better World Books - serwis angielskojęzyczny, ptrezentujący najciekawsze wydawnictwa oraz najlepiej sprzedające się książki, również księgarnia internetowa, ale podstawową misją serwisu jest zaprezentowania ciekawych książek podzielonych na niezliczoną ilość kategorii, pełni więc funkcję informacyjną. 


Lektury Szkolne- Serwis stworzony został w celu propagowania Polskie literatury wśród rzeszy internautów

Kreator stron internetowych - strona bez programowania